THS501R8J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS501R8J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS501R8J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.THS501R8J.pdf2.THS501R8J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS501R8J
Številka dela THS501R8J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 1.8 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49500 pcs Podatkovni list 1.THS501R8J.pdf2.THS501R8J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 1.8 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1-1879071-4
1-1879071-4-ND
A132043
THS501R8J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.8 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound