THS502K7J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS502K7J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 2.7K OHM 5% 50W
Podatkovni listi: THS502K7J.pdf
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS502K7J
Številka dela THS502K7J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 2.7K OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45427 pcs Podatkovni list THS502K7J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±30ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 2.7 kOhms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 6-1879071-5
A137114
THS502K7J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.7 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound