THS5047RJ
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS5047RJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS5047RJ
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 47 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.THS5047RJ.pdf2.THS5047RJ.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS5047RJ
Številka dela THS5047RJ Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 47 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55191 pcs Podatkovni list 1.THS5047RJ.pdf2.THS5047RJ.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 47 Ohms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 3-1879071-3
3-1879071-3-ND
A132061
THS5047RJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound