THS50R01J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
THS50R01J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS50R01J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 0.01 OHM 5% 50W
Podatkovni listi: 1.THS50R01J.pdf2.THS50R01J.pdf
100 pcs
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije THS50R01J
Številka dela THS50R01J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 0.01 OHM 5% 50W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52554 pcs Podatkovni list 1.THS50R01J.pdf2.THS50R01J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) Serija THS, CGS
Odpornost 10 mOhms Moč (Watts) 50W
Pakiranje Tray Paket / primer Axial, Box
Druga imena 1879071-1
1879071-1-ND
A132078
THS50R01J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 mOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound