TJT3003R3J
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TJT3003R3J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TJT3003R3J
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 300W
Podatkovni listi: TJT3003R3J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TJT3003R3J
Številka dela TJT3003R3J Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES CHAS MNT 3.3 OHM 5% 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2254 pcs Podatkovni list TJT3003R3J.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±260ppm/°C
Velikost / dimenzija 8.278" L x 3.150" W (210.00mm x 80.00mm) Serija TJT
Odpornost 3.3 Ohms Moč (Watts) 300W
Pakiranje Bulk Paket / primer Rectangular Case
Druga imena 2176249-4
A123900
delovna temperatura -25°C ~ 250°C
Montažna funkcija Screw Holes Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil Wire Leads Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±5% 300W Wirewound Chassis Mount Resistor