TL3AR022F
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
TL3AR022F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL3AR022F
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.022 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: 1.TL3AR022F.pdf2.TL3AR022F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL3AR022F
Številka dela TL3AR022F Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.022 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111007 pcs Podatkovni list 1.TL3AR022F.pdf2.TL3AR022F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija TL, CGS Odpornost 22 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 1625827-6
A105816TR
delovna temperatura -65°C ~ 170°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 22 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil