TLM2ADR056FTD
pregled izdelka
Številka dela: TLM2ADR056FTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.056 OHM 1% 1/4W 0805
Podatkovni listi: TLM2ADR056FTD.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TLM2ADR056FTD
Številka dela TLM2ADR056FTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.056 OHM 1% 1/4W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369187 pcs Podatkovni list TLM2ADR056FTD.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TLM, CGS Odpornost 56 mOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 3-2176155-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 56 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil