TLM2BDR027FTD
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLM2BDR027FTD
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.027 OHM 1% 1/2W 1206
Podatkovni listi: TLM2BDR027FTD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLM2BDR027FTD
Številka dela TLM2BDR027FTD Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.027 OHM 1% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 380854 pcs Podatkovni list TLM2BDR027FTD.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija TLM, CGS Odpornost 27 mOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 2-2176156-4
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.029" (0.73mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 27 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil