TLM3ADR020FTE
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLM3ADR020FTE
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 0.02 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: TLM3ADR020FTE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLM3ADR020FTE
Številka dela TLM3ADR020FTE Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 0.02 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244786 pcs Podatkovni list TLM3ADR020FTE.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Serija TLM, CGS Odpornost 20 mOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena 2-2176158-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.029" (0.73mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 20 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil Sestava Metal Foil