UPF25B100RV
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
UPF25B100RV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UPF25B100RV
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: UPF25B100RV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UPF25B100RV
Številka dela UPF25B100RV Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36717 pcs Podatkovni list UPF25B100RV.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.106" Dia x 0.276" L (2.70mm x 7.00mm)
Serija UPF, Holsworthy Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 2176162-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film