YR1B16K2CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B16K2CC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YR1B16K2CC
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 16.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.YR1B16K2CC.pdf2.YR1B16K2CC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YR1B16K2CC
Številka dela YR1B16K2CC Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 16.2K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356931 pcs Podatkovni list 1.YR1B16K2CC.pdf2.YR1B16K2CC.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serija YR, Neohm Odpornost 16.2 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1-1622796-1
1-1622796-1-ND
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 16.2 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film