YR1B1K43CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B1K43CC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YR1B1K43CC
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 1.43K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.YR1B1K43CC.pdf2.YR1B1K43CC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YR1B1K43CC
Številka dela YR1B1K43CC Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 1.43K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 350950 pcs Podatkovni list 1.YR1B1K43CC.pdf2.YR1B1K43CC.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serija YR, Neohm Odpornost 1.43 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 1-1676913-2
1-1676913-2-ND
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1.43 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film