YR1B34R8CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B34R8CC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YR1B34R8CC
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 34.8 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.YR1B34R8CC.pdf2.YR1B34R8CC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YR1B34R8CC
Številka dela YR1B34R8CC Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 34.8 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374859 pcs Podatkovni list 1.YR1B34R8CC.pdf2.YR1B34R8CC.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serija YR, Neohm Odpornost 34.8 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879026-3
6-1879026-3-ND
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 34.8 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film