YR1B37R4CC
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
YR1B37R4CC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YR1B37R4CC
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES 37.4 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.YR1B37R4CC.pdf2.YR1B37R4CC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YR1B37R4CC
Številka dela YR1B37R4CC Proizvajalec AMP Connectors / TE Connectivity
Opis RES 37.4 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 357734 pcs Podatkovni list 1.YR1B37R4CC.pdf2.YR1B37R4CC.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serija YR, Neohm Odpornost 37.4 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial Druga imena 6-1879026-9
6-1879026-9-ND
delovna temperatura -65°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 37.4 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Sestava Metal Film