9SA50ABL6500
APEM Inc.APEM Inc.
9SA50ABL6500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9SA50ABL6500
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka SWITCH JOYSTICK BALL INDUCTIVE
Podatkovni listi: 9SA50ABL6500.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 472 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 472 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9SA50ABL6500
Številka dela 9SA50ABL6500 Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH JOYSTICK BALL INDUCTIVE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 472 pcs Podatkovni list 9SA50ABL6500.pdf
Napetost - oskrba 4.75 ~ 15VDC Tip Joystick, 1 - Axis
Sklop zaključka Wire Leads Funkcija stikala 2-Way Directional
Serija 9000 Mere izreza plošče Circular - 41.00mm Dia
Izhod Analog (Inductive) Druga imena 679-1413
9SA50ABL-65-00
9SA50AC2200
9SA50AC6500
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Operativna sila -
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Funkcije, ekstra - Lastnosti -
Električno življenje - natančen opis Joystick, 1 - Axis Analog (Inductive) Output
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Obrnite se na Dokončaj - Tip aktuatorja Ball Tip
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
HF10R11
HF10R11
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: SWITCH JOYSTICK BALL TIP HALL
Na zalogi: 1099 pcs
Prenesi: HF10R11.pdf
RFQ
TBWB2AOG
TBWB2AOG
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TRACKBALL 50MA 32V