E10SY130A
APEM Inc.APEM Inc.
E10SY130A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E10SY130A
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka BASED LED E10 YELLOW
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E10SY130A
Številka dela E10SY130A Proizvajalec APEM Inc.
Opis BASED LED E10 YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25102 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 130VAC
Velikost / dimenzija 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) Serija -
Druga imena 679-2912 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 225mcd Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis LED Lamp Replacement Yellow Miniature Screw (E10) 130VAC 0.394" Dia x 0.994" H (10.00mm x 25.25mm) Konfiguracija Single