MS-42N20S000
APEM Inc.APEM Inc.
MS-42N20S000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS-42N20S000
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka SWITCH JOYSTICK HALL EFFECT
Podatkovni listi: MS-42N20S000.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 216 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS-42N20S000
Številka dela MS-42N20S000 Proizvajalec APEM Inc.
Opis SWITCH JOYSTICK HALL EFFECT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216 pcs Podatkovni list MS-42N20S000.pdf
Napetost - oskrba 5VDC Tip Joystick, 2 - Axis
Sklop zaključka Wire Leads Funkcija stikala 360° Directional
Serija HFX Series III Mere izreza plošče Circular - 54.40mm Dia
Izhod Analog (Hall Effect) Druga imena 679-2276
MS42N20S000
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Operativna sila 750gf
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 10,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Funkcije, ekstra 2 Pushbuttons Lastnosti -
Električno življenje - natančen opis Joystick, 2 - Axis Analog (Hall Effect) Output
Trenutna ocena - Kontaktni material -
Obrnite se na Dokončaj - Tip aktuatorja Joystick
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS-4-B-M100
MS-4-B-M100
Proizvajalci: 3M
Opis: WASHER UNIV 2 WASHERS/PKG
Na zalogi: 1927 pcs
Prenesi:
RFQ
MS-5 0.010 OHM 3%
MS-5 0.010 OHM 3%
Proizvajalci: Riedon
Opis: RES 0.01 OHM 5W 3% AXIAL
Na zalogi: 6008 pcs
Prenesi: MS-5 0.010 OHM 3%.pdf
RFQ
MS-4H
MS-4H
Proizvajalci: Crydom
Opis: I/O MODULE RACK 4 CHANNEL
Prenesi: MS-4H.pdf
MS-4120
MS-4120
Proizvajalci: Chemtronics
Opis: SOLDER TIP
Prenesi: MS-4120.pdf
MS-5 0.020 OHM 3%
MS-5 0.020 OHM 3%
Proizvajalci: Riedon
Opis: RES 0.02 OHM 5W 3% AXIAL
Prenesi: MS-5 0.020 OHM 3%.pdf
Proizvajalci: Chemtronics
Opis: SOLDER TIP
Prenesi: MS-4100.pdf
MS-5 0.015 OHM 3%
MS-5 0.015 OHM 3%
Opis: RES 0.015 OHM 5W 3% AXIAL
Prenesi: MS-5 0.015 OHM 3%.pdf
MS-5 0.005 OHM 3%
MS-5 0.005 OHM 3%
Opis: RES 0.005 OHM 5W 3% AXIAL
Prenesi: MS-5 0.005 OHM 3%.pdf
MS-414/DN
MS-414/DN
Proizvajalci: Panasonic
Opis: BATTERY 3V COIN 4.8MM
Prenesi:
MS-5 0.030 OHM 3%
MS-5 0.030 OHM 3%
Opis: RES 0.03 OHM 5W 3% AXIAL
Prenesi: MS-5 0.030 OHM 3%.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika