Q14F1BXXHO24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q14F1BXXHO24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q14F1BXXHO24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka 14MM FLSH BLK CHRM HYP ORG 24VDC
Podatkovni listi: Q14F1BXXHO24E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q14F1BXXHO24E
Številka dela Q14F1BXXHO24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis 14MM FLSH BLK CHRM HYP ORG 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8045 pcs Podatkovni list Q14F1BXXHO24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.55" (13.97mm) Druga imena 679-3681
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 200mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 10.00mm Barva objektiva Orange
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Orange
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Orange Diffused 24V 20mA Round with Flat Top, 10.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Tok 20mA