Q14F1CXXW24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q14F1CXXW24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q14F1CXXW24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 24V 14MM FLUSH WHITE
Podatkovni listi: Q14F1CXXW24E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q14F1CXXW24E
Številka dela Q14F1CXXW24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 24V 14MM FLUSH WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7813 pcs Podatkovni list Q14F1CXXW24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.55" (13.97mm) Druga imena 679-1663
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 120mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 10.00mm
Barva objektiva White Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke White Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator White Diffused 100° 24V 20mA Round with Flat Top, 10.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 20mA