Q14F3CXXR24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q14F3CXXR24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q14F3CXXR24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka LED PM INDICATOR FLUSH RED
Podatkovni listi: Q14F3CXXR24E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q14F3CXXR24E
Številka dela Q14F3CXXR24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis LED PM INDICATOR FLUSH RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13799 pcs Podatkovni list Q14F3CXXR24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.55" (13.97mm) Druga imena 679-2889
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 10mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 10.00mm Barva objektiva Red
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Red
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Red Diffused 100° 24V 20mA Round with Flat Top, 10.00mm Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Tok 20mA