Q14P1CXXW24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q14P1CXXW24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q14P1CXXW24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 24V 14MM PROMINENT WHT
Podatkovni listi: Q14P1CXXW24E.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Q14P1CXXW24E
Številka dela Q14P1CXXW24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 24V 14MM PROMINENT WHT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6367 pcs Podatkovni list Q14P1CXXW24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.55" (13.97mm) Druga imena 679-1648
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 1000mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 10.00mm
Barva objektiva White Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke White Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator White Diffused 100° 24V 20mA Round with Domed Top, 10.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 20mA