Q16P1BXXR110E
APEM Inc.APEM Inc.
Q16P1BXXR110E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q16P1BXXR110E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 110V 16MM PROM RED
Podatkovni listi: Q16P1BXXR110E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q16P1BXXR110E
Številka dela Q16P1BXXR110E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 110V 16MM PROM RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6529 pcs Podatkovni list Q16P1BXXR110E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 110V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija Q Series
Ocene AC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.63" (16.00mm) Druga imena 679-1698
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 100mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 10.00mm
Barva objektiva Red Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Red Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Red Diffused 100° 110V 6mA Round with Domed Top, 10.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 6mA