Q19P1CXXY24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q19P1CXXY24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q19P1CXXY24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 24V 19MM PROMINENT YEL
Podatkovni listi: Q19P1CXXY24E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q19P1CXXY24E
Številka dela Q19P1CXXY24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 24V 19MM PROMINENT YEL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6246 pcs Podatkovni list Q19P1CXXY24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot 60° Tip LED
Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.75" (19.05mm) Druga imena 679-1744
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 50mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 10.00mm
Barva objektiva Yellow Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Yellow Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Yellow Diffused 60° 24V 20mA Round with Domed Top, 10.00mm Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Tok 20mA