Q6F1CXXY12E
APEM Inc.APEM Inc.
Q6F1CXXY12E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q6F1CXXY12E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 12V 6MM FLUSH YELLOW
Podatkovni listi: Q6F1CXXY12E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q6F1CXXY12E
Številka dela Q6F1CXXY12E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 12V 6MM FLUSH YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10803 pcs Podatkovni list Q6F1CXXY12E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Solder Lug Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Druga imena 679-1477
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 8mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 3mm (T-1)
Barva objektiva Yellow Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Yellow Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Yellow Diffused 100° 12V 20mA Round with Flat Top, 3mm (T-1) Solder Lug
Tok 20mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Q6F3BXXB12E
Q6F3BXXB12E
Proizvajalci: APEM Inc.
Opis: LED PM INDICATOR FLUSH BLUE
Na zalogi: 11424 pcs
Prenesi: Q6F3BXXB12E.pdf
RFQ
Q6F3BXXB24E
Q6F3BXXB24E
Proizvajalci: APEM Inc.
Na zalogi: 7787 pcs
Prenesi: Q6F3BXXB24E.pdf
RFQ
Q6F1CXXY12
Q6F1CXXY12
Opis: INDICATOR 12V 6MM FLUSH YLW