Q6F3BYYRG24E
APEM Inc.APEM Inc.
Q6F3BYYRG24E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q6F3BYYRG24E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka LED PM IND FLUSH GRN/RD
Podatkovni listi: Q6F3BYYRG24E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q6F3BYYRG24E
Številka dela Q6F3BYYRG24E Proizvajalec APEM Inc.
Opis LED PM IND FLUSH GRN/RD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12774 pcs Podatkovni list Q6F3BYYRG24E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V Green, 24V Red
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.24" (6.10mm) Druga imena 679-2721
Q6F3BXXRG24E
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 8mcd Green, 10mcd Red
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 3mm (T-1) Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Green, Red
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 24V Green, 24V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Flat Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 7.87" (200.00mm) Tok 20mA Green, 20mA Red