Q8F1CXXY12E
APEM Inc.APEM Inc.
Q8F1CXXY12E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q8F1CXXY12E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 12V 8MM FLUSH YELLOW
Podatkovni listi: Q8F1CXXY12E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q8F1CXXY12E
Številka dela Q8F1CXXY12E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 12V 8MM FLUSH YELLOW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9948 pcs Podatkovni list Q8F1CXXY12E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Solder Lug Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Druga imena 679-1562
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 6mcd
Preglednost objektiva Diffused Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4)
Barva objektiva Yellow Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Yellow Ingress Protection IP67
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Yellow Diffused 100° 12V 20mA Round with Flat Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug
Tok 20mA