Q8P1BXXR110E
APEM Inc.APEM Inc.
Q8P1BXXR110E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q8P1BXXR110E
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 110V 8MM PROMINENT RED
Podatkovni listi: Q8P1BXXR110E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q8P1BXXR110E
Številka dela Q8P1BXXR110E Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 110V 8MM PROMINENT RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11747 pcs Podatkovni list Q8P1BXXR110E.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 110V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Solder Lug Serija Q Series
Ocene AC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Druga imena 679-1495
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 100mcd
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Barva objektiva Red
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Red
Ingress Protection IP67 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Red Diffused 100° 110V 6mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug Tok 6mA