Q8P1GXXR12
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Q8P1GXXR12
Proizvajalec / znamka: APEM Inc.
Opis izdelka INDICATOR 12V 8MM PROMINENT RED
Podatkovni listi: Q8P1GXXR12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Q8P1GXXR12
Številka dela Q8P1GXXR12 Proizvajalec APEM Inc.
Opis INDICATOR 12V 8MM PROMINENT RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11704 pcs Podatkovni list Q8P1GXXR12.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 12V
Kotni kot 100° Tip LED
Sklop zaključka Solder Lug Serija Q Series
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.31" (7.87mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 100mcd Preglednost objektiva Diffused
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Barva objektiva Red
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Red
Ingress Protection - Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Red Diffused 100° 12V 20mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Solder Lug Tok 20mA