0805-22NJ
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805-22NJ
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22NH 500MA 220 MOHM
Podatkovni listi: 0805-22NJ.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 0805-22NJ
Številka dela 0805-22NJ Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22NH 500MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4960 pcs Podatkovni list 0805-22NJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
Ščitenje Unshielded Serija 805
Ocene - Q @ Frek 55 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 0805-22NJ TR 2000 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ceramic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 22nH Višina - sedež (maks.) 0.060" (1.52mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.6GHz natančen opis 22nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 220 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Trenutna ocena 500mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0805-22NK
0805-22NK
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 500MA 220 MOHM
Na zalogi: 5507 pcs
Prenesi: 0805-22NK.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 24NH 500MA 220 MOHM
Na zalogi: 5501 pcs
Prenesi: 0805-24NK.pdf
RFQ
0805-221K
0805-221K
Opis: FIXED IND 220NH 400MA 700 MOHM