1008-022J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-022J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Podatkovni listi: 1008-022J.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-022J
Številka dela 1008-022J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 62188 pcs Podatkovni list 1008-022J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-022J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 2.2nH Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.7GHz natančen opis 2.2nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 1.562A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN QC TAB 0.250 5 PAIR
Na zalogi: 116919 pcs
Prenesi: 1008.pdf
RFQ
1008-033J
1008-033J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3NH 1.562A 50 MOHM
Na zalogi: 58520 pcs
Prenesi: 1008-033J.pdf
RFQ
1008-022K
1008-022K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-022K.pdf
1007C
1007C
Proizvajalci: Murata Power Solutions
Opis: PULSE XFMR 1:1:1 7.4MH
Prenesi: 1007C.pdf
1008
Proizvajalci: Adafruit
Opis: SMALL ALLIGATOR CLIP TEST LEAD (
Prenesi: 1008.pdf
1008-022M
1008-022M
Prenesi: 1008-022M.pdf
Opis: FIXED IND 1.8NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-018K.pdf
Prenesi: 1008-018M.pdf
Opis: FIXED IND 2.7NH 1.562A 50 MOHM
Prenesi: 1008-027J.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika