1008-681H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008-681H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Podatkovni listi: 1008-681H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008-681H
Številka dela 1008-681H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 36629 pcs Podatkovni list 1008-681H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008-681H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm)
Frekvenca - Samozadostna 175MHz natančen opis 680nH Unshielded Inductor 760mA 260 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Trenutna ocena 760mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1008-681J
1008-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na zalogi: 61987 pcs
Prenesi: 1008-681J.pdf
RFQ
1008-562K
1008-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Na zalogi: 48508 pcs
Prenesi: 1008-562K.pdf
RFQ
1008-682G
1008-682G
Opis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Prenesi: 1008-682G.pdf
1008-682H
1008-682H
Prenesi: 1008-682H.pdf
1008-682F
1008-682F
Prenesi: 1008-682F.pdf
Prenesi: 1008-562J.pdf
Opis: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
Prenesi: 1008-680K.pdf
Prenesi: 1008-681G.pdf
Prenesi: 1008-681F.pdf