1008R-333F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1008R-333F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1008R-333F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1008R-333F
Številka dela 1008R-333F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26058 pcs Podatkovni list 1008R-333F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja 1008 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1008R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD, J-Lead
Druga imena 1008R-333F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.085" (2.16mm)
Frekvenca - Samozadostna 13MHz natančen opis 33µH Unshielded Inductor 135mA 8 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Trenutna ocena 135mA