103R-183FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-183FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 103R-183FS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-183FS
Številka dela 103R-183FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5539 pcs Podatkovni list 103R-183FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-183FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 28MHz natančen opis 18µH Unshielded Inductor 130mA 5.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Trenutna ocena 130mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-183F
103R-183F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 130MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 7566 pcs
Prenesi: 103R-183F.pdf
RFQ
103R-183G
103R-183G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 10502 pcs
Prenesi: 103R-183G.pdf
RFQ
103R-182K
103R-182K
Opis: FIXED IND 1.8UH 325MA 920 MOHM