103R-221FS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-221FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
Podatkovni listi: 103R-221FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-221FS
Številka dela 103R-221FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5764 pcs Podatkovni list 103R-221FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 25 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-221FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 220nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 450MHz natančen opis 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Trenutna ocena 665mA