103R-680JS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-680JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
Podatkovni listi: 103R-680JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-680JS
Številka dela 103R-680JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19004 pcs Podatkovni list 103R-680JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 36 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-680JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 68nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 1GHz natančen opis 68nH Unshielded Inductor 705mA 195 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max Trenutna ocena 705mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-562K
103R-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD