103R-682J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Podatkovni listi: 103R-682J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-682J
Številka dela 103R-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20759 pcs Podatkovni list 103R-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-682J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 50MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Trenutna ocena 210mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103R-682HS
103R-682HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
Na zalogi: 12576 pcs
Prenesi: 103R-682HS.pdf
RFQ
103R-820K
103R-820K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Na zalogi: 25298 pcs
Prenesi: 103R-820K.pdf
RFQ
103R-682K
103R-682K