105-121MS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105-121MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 105-121MS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105-121MS
Številka dela 105-121MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22677 pcs Podatkovni list 105-121MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-121MS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 120nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 500MHz natančen opis 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 830mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-122FS
105-122FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 6232 pcs
Prenesi: 105-122FS.pdf
RFQ
105-122GS
105-122GS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7198 pcs
Prenesi: 105-122GS.pdf
RFQ
105-122F
105-122F
Prenesi: 105-122F.pdf
105-121K
105-121K
Opis: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM