108R-223JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 108R-223JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-223JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-223JS
Številka dela 108R-223JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17303 pcs Podatkovni list 108R-223JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-223JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 19MHz natančen opis 22µH Unshielded Inductor 57mA 7.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Trenutna ocena 57mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108R-223HS
108R-223HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Na zalogi: 10777 pcs
Prenesi: 108R-223HS.pdf
RFQ
108R-273H
108R-273H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 11050 pcs
Prenesi: 108R-273H.pdf
RFQ
108R-223J
108R-223J
Prenesi: 108R-223J.pdf
108R-223G
108R-223G
Prenesi: 108R-223G.pdf
108R-223GS
108R-223GS
Prenesi: 108R-223GS.pdf
108R-223K
108R-223K