108R-273HS
pregled izdelka
Številka dela: 108R-273HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-273HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-273HS
Številka dela 108R-273HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12823 pcs Podatkovni list 108R-273HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-273HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 14MHz natančen opis 27µH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Trenutna ocena 55mA
Podobni izdelki
108R-273JS
108R-273JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 16921 pcs
Prenesi: 108R-273JS.pdf
RFQ
108R-273G
108R-273G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 8484 pcs
Prenesi: 108R-273G.pdf
RFQ
108R-273K
108R-273K
Prenesi: 108R-273K.pdf
108R-223K
108R-223K
Opis: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD