108R-393JS
pregled izdelka
Številka dela: 108R-393JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-393JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-393JS
Številka dela 108R-393JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 38MA 17 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16761 pcs Podatkovni list 108R-393JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-393JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 39µH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 10MHz natančen opis 39µH Unshielded Inductor 38mA 17 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max Trenutna ocena 38mA