1210R-150J
API DelevanAPI Delevan
1210R-150J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-150J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-150J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-150J
Številka dela 1210R-150J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74945 pcs Podatkovni list 1210R-150J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-150J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 15nH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.7GHz natančen opis 15nH Unshielded Inductor 871mA 160 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Trenutna ocena 871mA