1330R-80H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1330R-80H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
Podatkovni listi: 1330R-80H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1330R-80H
Številka dela 1330R-80H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29184 pcs Podatkovni list 1330R-80H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1330R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1330R-80H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna 7MHz natančen opis 330µH Unshielded Inductor 45mA 28 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Trenutna ocena 45mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1330R-78J
1330R-78J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM SMD
Na zalogi: 49509 pcs
Prenesi: 1330R-78J.pdf
RFQ
1330R-78K
1330R-78K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 58512 pcs
Prenesi: 1330R-78K.pdf
RFQ
1330R-82J
1330R-82J
Opis: FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD
Prenesi: 1330R-82J.pdf
1330R-80K
1330R-80K
Opis: FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD