1331-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1331-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 1331-101H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-101H
Številka dela 1331-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 22967 pcs Podatkovni list 1331-101H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-101H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna 490MHz natančen opis 100nH Shielded Inductor 670mA 100 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 670mA
Tok - nasičenost 670mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1331-101J
1331-101J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Na zalogi: 39241 pcs
Prenesi: 1331-101J.pdf
RFQ
1330R-96H
1330R-96H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 1.3A 90 MOHM SMD
Na zalogi: 36970 pcs
Prenesi: 1330R-96H.pdf
RFQ
1330R-96K
1330R-96K