1331R-392H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-392H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Podatkovni listi: 1331R-392H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-392H
Številka dela 1331R-392H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22856 pcs Podatkovni list 1331R-392H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-392H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm)
Frekvenca - Samozadostna 75MHz natančen opis 3.9µH Shielded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Trenutna ocena 173mA
Tok - nasičenost 173mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1331R-392K
1331R-392K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Na zalogi: 51073 pcs
Prenesi: 1331R-392K.pdf
RFQ
1331R-393H
1331R-393H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Na zalogi: 22094 pcs
Prenesi: 1331R-393H.pdf
RFQ
1331R-393K
1331R-393K