160-391JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-391JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 890MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 160-391JS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-391JS
Številka dela 160-391JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 890MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4751 pcs Podatkovni list 160-391JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-391JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 390nH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 210MHz natančen opis 390nH Unshielded Inductor 890mA 160 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Trenutna ocena 890mA