1641R-152H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641R-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641R-152H
Številka dela 1641R-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 77132 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641R-152H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 115MHz natančen opis 1.5µH Shielded Molded Inductor 835mA 120 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Trenutna ocena 835mA
Tok - nasičenost 835mA
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641R-151K
1641R-151K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 1.5A 37 MOHM TH