1812R-152J
API DelevanAPI Delevan
1812R-152J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
Podatkovni listi: 1812R-152J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-152J
Številka dela 1812R-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71443 pcs Podatkovni list 1812R-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1812 Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1812 (4532 Metric)
Druga imena DN42117JCT delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 70MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 578mA 600 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Trenutna ocena 578mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-151H
1812R-151H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM
Na zalogi: 72469 pcs
Prenesi: 1812R-151H.pdf
RFQ
1812R-151K
1812R-151K
Proizvajalci: API Delevan