1812R-180J
API DelevanAPI Delevan
1812R-180J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-180J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Podatkovni listi: 1812R-180J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-180J
Številka dela 1812R-180J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86850 pcs Podatkovni list 1812R-180J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-180J TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Proizvajalec Standardni čas vodenja 31 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 18nH Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm)
Frekvenca - Samozadostna 1GHz natančen opis 18nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 1.23A