2020R-44J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2020R-44J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 300MA 2.2 OHM TH
Podatkovni listi: 2020R-44J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2020R-44J
Številka dela 2020R-44J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 300MA 2.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6167 pcs Podatkovni list 2020R-44J.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2020R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 2020R-44J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 6.8µH Unshielded Toroidal Inductor 300mA 2.2 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max Trenutna ocena 300mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2020R-42J
2020R-42J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 310MA 2 OHM TH
Na zalogi: 6576 pcs
Prenesi: 2020R-42J.pdf
RFQ
2020W
2020W
Proizvajalci: Curtis Industries
Opis: CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.438"
Na zalogi: 11320 pcs
Prenesi: 2020W.pdf