2150R-28J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2150R-28J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH
Podatkovni listi: 2150R-28J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 2150R-28J
Številka dela 2150R-28J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 520MA 520 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61497 pcs Podatkovni list 2150R-28J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" Dia x 0.560" L (5.59mm x 14.22mm)
Ščitenje Unshielded Serija 2150R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 2150R-28J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 32MHz natančen opis 15µH Unshielded Molded Inductor 520mA 520 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 520 mOhm Max Trenutna ocena 520mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2150R-30K
2150R-30K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 445MA 700 MOHM TH
Na zalogi: 93752 pcs
Prenesi: 2150R-30K.pdf
RFQ
2150R-30F
2150R-30F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 25361 pcs
Prenesi: 2150R-30F.pdf
RFQ
2150R-26K
2150R-26K
Opis: FIXED IND 12UH 560MA 450 MOHM TH